Oferujemy trwałe i tanie schody strychowe. Produkujemy cieszące się dużą popularnością schody strychowe 120x80 oraz 120x70. Stosujemy solidne, naturalne materiały i przemyślane rozwiązania. Dzięki temu korzystanie z naszych schodów jest komfortowe i bezpieczne.

Schody strychowe

Schody strychowe drewniane – tanie i praktyczne wejście na strych.

Nasze schody strychowe drewniane mają wiele zalet:

1. Atrakcyjna cena – biorąc pod uwagę trwałość i praktyczność, schody strychowe okazują się świetną inwestycją na długie lata.

2. Wytrzymały materiał - schody strychowe drewniane są odporne na obciążenia i łatwe w utrzymaniu.

3. Izolacja termiczna i akustyczna - drewno jest naturalnym izolatorem, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Korzystanie z drewnianych schodów strychowych wiąże się też z dużo mniejszym hałasem niż np. schodów z metalu.

4. Estetyka - jako naturalny i piękny materiał, drewno dodaje uroku i ciepła każdemu wnętrzu.

5. Ekologia - drewno jest odnawialnym surowcem. Wybierając drewniane schody strychowe, przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego.

Montaż i użytkowanie schodów strychowych.

Dzięki przemyślanej konstrukcji nasze schody strychowe są łatwe do zamontowania. Montaż nie wymaga specjalistycznych umiejętności czy narzędzi. Duży nacisk kładziemy również na funkcjonalność. Wygodę i bezpieczeństwo gwarantują:

  • wytrzymałe, lite drewno,
  • stabilne poręcze,
  • właściwe rozstawienie stopni,
  • mechanizm sprężynowy bez wystających blach,
  • drążek do otwierania klapy.

Dodatkowo, konserwacja schodów drewnianych strychowych nie sprawia większych problemów. Polega na regularnym czyszczeniu i ewentualnym odświeżaniu powierzchni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl